Svatby

Svatba na mlýně je prostě na pohodu! Obřad, hostina, párty i ubytování na jednom místě, bez zbytečného přejíždění a komplikované organizace. Stodola a dvůr jsou osvětleny velkým množstvím světýlek, které vytvářejí nezaměnitelnou romantickou atmosféru.

Kapacita

Na mlýně je Vám k dispozici 7 dvoulůžkových apartmánů, plus dětské postýlky/přistýlky. Z toho 2 apartmány jsou bezbariérové a jeden apartmán je primárně určen pro novomanžele. Novomanželský apartmán je největší ze všech, má kouzelný výhled na celý areál mlýna a vlastní koupelnu.

Na náhonu je také dostatek místa pro dobrodruhy, kteří chtějí spát ve stanu.

Pokud by někteří z vašich hostů rádi využili ubytování v okolních penzionech a hotelích, můžeme vám pro ně po domluvě nabídnout shuttle naší dodávkou, abyste nemuseli složitě řešit dopravu.

Důležitou součástí mlýna je samozřejmě veliká stodola o kapacitě až 100 hostů určena na svatební párty, ale v případě špatného počasí nebo vašeho přání, je ve stodole možné připravit i hostinu či svatební obřad. Vše záleží na Vás.

Přímo před mlýnem a stodolou je veliký prostor pro zaparkování zhruba 40-ti aut, na které z nádvoří není vidět a nekazí tak estetický dojem ze svatby.

Jídlo

Catering vám rádi zajistíme, máme s ním bohaté zkušenosti, ale není to podmínka pronájmu. V případě, že byste si chtěli občerstvení zajistit sami, tak je v chlívech udělaná profi cateringová kuchyň, kterou vám můžeme poskytnout.

Obřadní místo

Pokud se rozhodnete pro obřad pod třešní na naší zahradě, určitě si ušetříte spoustu starostí s přepravováním hostů. V okolí domu jsou ale i další krásná místa vhodná pro svatební obřad jako například vrch Gothard v Hořicích nebo kopec Byšičky s kostelem sv. Petra a Pavla, který podle některých odhadů inspiroval K. J. Erbena k napsání balady Svatební košile.

Vybavení

Máme téměř všechno, co je na svatbě potřeba, záleží jen na Vás, co z našeho vybavení a služeb budete chtít využít. Nábytek na obřad apod. bereme jako samozřejmost a je zahrnut v pronájmu. Více informací ohledně dostupného vybavení vyřešíme emailem nebo osobně při prohlídce místa. Ohledně prohlídky nám můžete napsat nebo zavolat. Rádi se Vám budeme věnovat.

Noční klid

Mlýn je téměř na samotě, takže není nutné končit s mejdanem striktně ve 22:00. Určitě ale bude potřeba po desáté hodině hudební produkci uklidit do stodoly a decibely trochu poladit, abychom okolí neobtěžovali přílišným hlukem.