Svatby

Užijte si svůj den v klidu a podle Vašich představ. Obřad, hostina, párty i ubytování na jednom místě, bez zbytečného přejíždění, komplikované organizace a hlavně na samotě!

  • Stodola o kapacitě 100 hostů
  • 7 dvoulůžkových pokojů
  • Prostor pro postavení stanů na bývalém náhonu
  • Parkoviště až pro 40 aut
  • Stoly a židle pro 100 osob
  • Slavobrána, obřadní stolek a další nezbytné věci v ceně pronájmu

Jídlo

Catering vám rádi zajistíme, máme s ním bohaté zkušenosti, ale není to podmínka pronájmu. V případě, že byste si chtěli občerstvení zajistit sami, tak je na mlýně profi kuchyň, kterou vám můžeme poskytnout.

Obřadní místo

Uprostřed nádvoří stojí nádherná třešeň, která je ozdobou mlýna a je ideálním místem na obřad. V okolí domu jsou ale i další krásná místa, jako například vrch Gothard v Hořicích nebo kopec Byšičky s kostelem sv. Petra a Pavla, který údajně inspiroval K. J. Erbena k napsání balady Svatební košile.

Vybavení

Máme téměř všechno, co je na svatbě potřeba, záleží jen na Vás, co z našeho vybavení a služeb budete chtít využít. Nábytek na obřad apod. bereme jako samozřejmost a je zahrnut v pronájmu. Více informací ohledně dostupného vybavení vyřešíme emailem nebo osobně při prohlídce místa. Ohledně prohlídky nám můžete napsat nebo zavolat. Rádi se Vám budeme věnovat.

Noční klid

Mlýn je téměř na samotě, takže není nutné končit s mejdanem striktně ve 22:00. Určitě ale bude potřeba po desáté hodině hudební produkci uklidit do stodoly a decibely trochu poladit, abychom okolí neobtěžovali přílišným hlukem.