Svatby

Jsme první, kdo si na mlejně řekli své ANO a ANO! Klišé, co? Ale! Jelikož jsme si na vlastní kůži vyzkoušeli být na mlejně v roli nevěsty a ženicha (tehdy ještě v hodně punkovým prostředí), tak se teď umíme nejlépe postarat o to, aby vaše svatební dny byly podle vašich představ! K tomu, abyste je mohli mít perfektní, jsme pro vás celý mlejn zrekonstruovali, můžete své nejbližší ubytovat v pokojích, studený pivko, nealko, nebo něco tvrdšího, jim s úsměvem připraví obsluha na baru, nabaštit se mohou studenými předkrmy, teplým obědem i streetfoodem připravených mlynářem Kubou. Stodola je dokonalý prostor na party a pod naší starodávnou třešní zařídíme obřad jako z pohádky… Ze mlejna.

  • Stodola o kapacitě 100 hostů
  • 7 dvoulůžkových pokojů
  • Prostor pro postavení stanů na bývalém náhonu
  • Parkoviště až pro 40 aut
  • Stoly a židle pro 100 osob
  • Slavobrána, obřadní stolek a další nezbytné věci v ceně pronájmu

Jídlo

Catering vám rádi zajistíme, máme s ním bohaté zkušenosti, ale není to podmínka pronájmu. V případě, že byste si chtěli občerstvení zajistit sami, tak je na mlýně profi kuchyň, kterou vám můžeme pronajmout.

Obřadní místo

Uprostřed nádvoří stojí nádherná třešeň, která je ozdobou mlýna a je ideálním místem na obřad. V okolí domu jsou ale i další krásná místa, jako například vrch Gothard v Hořicích nebo kopec Byšičky s kostelem sv. Petra a Pavla, který údajně inspiroval K. J. Erbena k napsání balady Svatební košile.

Vybavení

Máme v podstatě vše, co je na svatbě potřeba, záleží jen na Vás, co z našeho vybavení a služeb budete chtít využít. Nábytek na obřad apod. bereme jako samozřejmost a je zahrnut v pronájmu. Více informací ohledně dostupného vybavení vyřešíme emailem nebo osobně při prohlídce místa. Ohledně prohlídky nám můžete napsat nebo zavolat.

Noční klid

Mlýn je téměř na samotě, takže není nutné končit s mejdanem striktně ve 22:00. Určitě ale bude potřeba po desáté hodině hudební produkci uklidit do stodoly a decibely trochu poladit, abychom okolí neobtěžovali přílišným hlukem.